Často kladené otázky

Vyrábíte šperky na zakázku?

Ano! Ráda pro vás vytvořím unikátní a originální šperk. Je třeba mít na paměti, že nemohu mít přístup ke každému typu květin, které existují a tudíž nemohu splnit všechny individuální požadavky. Někteří zákazníci rádi posílají květiny z vlastní svatby nebo chloupky a vlásky svých dětí. 
Navštivte prosím stránku s kontakty a napište mi. Pomohu vám vytvořit váš vysněný šperk.Jsou květiny skutečné?

Ano, všechny mé výrobky jsou vytvořeny z reálných květin, listů a rostlin. Každá květina může mít jemné rozdíly ve velikosti, tvaru a barevném odstínu, což zajišťuje, že každý výrobek je jedinečný. Je důležité si uvědomit, že všechny přírodní prvky mají svůj vlastní životní cyklus a mohou se s časem mírně měnit. Stejně jako stárneme my, stárnou i květiny. Abychom minimalizovali barevné změny, u některých designů používám ochranu proti UV záření, avšak je přirozené, že se barvy postupem času mohou mírně změnit.

 

Jak pečovat o šperky z pryskyřice?

Ukládání: Uchovávejte je odděleně od ostatních šperků, aby nedocházelo k poškrábání. Použijte krabičku nebo šperkovnici s měkkou výplní nebo saténový pytlíček.

Chraňte před chemikáliemi: Vyhněte se kontaktu s parfémy a kosmetikou, které mohou způsobit poškození.

Vyhněte se teplu: Chraňte je před vysokými teplotami, které mohou způsobit deformaci.

Chraňte je před přímým slunečním zářením: Šperky by neměly být vystaveny dlouhodobému slunečnímu záření, jelikož UV záření může časem způsobit, že šperky zežloutnou a květiny v nich vyblednou.

Dodržování uvedených doporučení zajistí, že vaše šperky z pryskyřice budou dlouho zachovávat svou krásu a přinášet vám radost po mnoho let.

 

Jak často odesíláte objednávky?

Obvykle dvakrát týdně, v úterý a pátek.

 

Mohu si šperk vybrat osobně?

Momentálně nemám žádnou provozovnu ani obchůdek, jakmile bude možnost zakoupení šperků osobně, bude informace doplněna.

 

Můj šperk nevypadá přesně jako na obrázku, jak je to možné?

Mé výrobky jsou vytvořeny výhradně z reálných květin, listů a rostlinných materiálů. Snažím se vybírat květiny, které co nejlépe odpovídají popisu, avšak musíme brát v úvahu nezaměnitelnou jedinečnost přírody. Můžete si být jisti, že každý kousek je jedinečný a co nejvíce se podobá obrázku. U některých květin může docházet k nepatrným rozdílům ve tvaru a velikosti, což je zcela přirozené.

 

Mohu vrátit zboží?
Ano, pokud nejste spokojeni se svou objednávkou, najdeme řešení. Vrácení a výměna je možná do 14 dnů od nákupu, náklady na vrácení při odstoupení od smlouvy hradí kupující, pokud nebyla objednávka poškozena. Odesláním objednávky souhlasíte v plném rozsahu s těmito podmínkami.